object2011532874
Centrum Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego

covid-19

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze bezpieczeństwo zależy od nas samych - dbajmy o siebie wzajemnie!

 

1. Źle się czujesz, masz gorączkę, kaszel zostań w domu i uczestnicz w zajęciach online, napisz mail lub wyślij sms o korzystaniu z tej możliwości, aby lektor przygotował materiały.

2. Dezynfekuj ręce przed wejściem do budynku - automaty z płynem rozstawiono przy wejściach do budynku ul.Barona 30,  w Moscow Club, miej zawsze przy sobie własny płyn.

3. Prowadzimy zajęcia hybrydowe tzn. zajęcia tradycyjne połączone z online.

4. Sala szkoleniowa jest stale wietrzona.

5. Stoły i krzesła są dezynfekowane po każdych tradycyjnych zajęciach.

 

ZAJĘCIA "HYBRYDOWE"

1. Każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do platformy online oraz innych platform wykorzystywanych przez Moscow Club na zajęciach.

2. Na pierwszych zajęciach każdy słuchacz zostanie przeszkolony z używanych platform, programów oraz zasad prowadzenia szkoleń.

3. W zajęciach tradycyjnych uczestniczą osoby zdrowe, które mogą używać maseczek, szali do zasłaniania ust i nosa, zachęcamy do korzystania z przyłbic.

4. Podręczniki udostępniamy w wersji online, a materiały z zajęć dla każdej grupy znajdują się na platformie, z której moża pobrać i wydrukować ćwiczenia.

5. Testy i zabawy prowadzimy w formie online, miej przy sobie swój telefon komórkowy.

 

Masz pytanie? Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.