object2011532874
Centrum Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego

O NAS

   Moscow Club Centrum Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego rozpoczęło swoją działalność w 2008r. Od tego momentu sukcesywnie działamy na Śląsku, poszerzając grono zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych. Naszą ideą jest profesjonalne i rzetelne nauczanie języka rosyjskiego i ukraińskiego oraz polskiego jako obcego przez wykwalifikowanych rodowitych lektorów z Rosji, Białorusi i Ukrainy.

   Opracowaliśmy własną metodę nauczania, dzięki której z roku na rok przybywa zadowolonych klientów, a nasi kursanci pozostają z nami kilka lat, zapraszając i ucząc się z przyjaciółmi, bądź w kręgu rodzinnym. U nas nie ma miejsca na nudę, dużo dyskutujemy, czytamy, oglądamy, ponieważ jako jedyne Centrum Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego na Śląsku posiadamy bogato wyposażoną mediatekę, czytelnię oraz platformę e-learningową. Nasze zajęcia odbywają się w miłej atmosferze przy samowarze.

 Nauczanie jest naszą pasją, którą wspieramy kreatywnością, licznymi szkoleniami metodycznymi, wyjazdami edukacyjnymi. Dzisiaj Moscow Club oferuje kursy stacjonarne w głównej siedzibie w Tychach w Centrum Balbina oraz kursy on-line, dostępne dla każdego całodobowo. Po godzinach w ramach kursów wspólnie wybieramy się na wycieczki do muzeów, teatrów, festiwale filmowe oraz na koncerty.

   Jesteśmy alternatywą dla dużych sieciowych szkół, gwarantujemy profesjonalizm, dobrze wyposażoną salę szkoleniową i indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Przyjdź, zobacz i zostań naszym MOSCOW-klubowiczem.

Zapraszają LEKTORZY 

 

Prasa o nas:

Nasze projekty: